Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Besídka ke Dni maminek

(Jaru Pišlová, 19. 5. 2017 9:07)

Milé děti,
Milé paní učitelky,
děkujeme Vám za krásnou besídku. Berušky ji zvládly na 1*.

Besídka

(Bubeníčkovi, 17. 5. 2016 19:22)

Děkujeme p. učitelkám za pěkně připravenou besídku. Děti byly úžasné a my jsme si to moc užili.

Bylo nám u Vás hezky, zase se k Vám těšíme!

(Jaru Pišlová, 1. 7. 2015 10:33)

Milé paní učitelky,
Milá paní kuchařko, Milá Jano,
Děkujeme Vám za Váš čas a pozornost, kterou jste věnovali našemu Kubíčkovi
Děkujeme Vám, že Kubík mohl strávit čas právě ve Vaší školce.
Děkujeme Vám také za příjemně strávené chvíle, které jste věnovali nám rodičům. Vždy a celá rodina jsme se na akci ve školce moc těšili. Děkujeme Vám!
Přejem Vám, celému kolektivu, hezké léto a stále plnou školku spokojených broučků a berušek!

Konec školkové docházky

(Jana Fejová, 1. 7. 2013 10:25)

Je až k neuvěření jak čas, který Viki strávila ve školce utekl( témeř 4 roky).
Chtěla bych moc poděkovat celému kolektivu MŠ za milý, laskavý přístup k dětem, to jak se dětem věnovali, spoustu věcí je naučily zejména pak p.učitelkám " nahoře " u Broučkú, p.Brožové a p.Šourkové za vždy dobrou náladu. Myslím, že se dětem,ale i nám rodičům bude stýskat po tak skvělé školce a ještě lepších učitelkách, které nám mohou okolní školky závidět.

Poděkování

(K. Pohlová, 18. 6. 2013 19:19)

Velkou pochvalu a dík p. učitelkám za krásné dárečky pro budoucí prvňáčky!

Poděkování

(Králová Dagmar, 31. 5. 2013 17:35)

Děkuji kolektivu p.učitelek,které se starají o naše ratolesti s usměvem a ochotou.Nejen o jejich zábavu ,ale i poučné a vzdělávací programy.Jako i dohled aby správně vyslovovaly a nešišlaly,p.kuchařkám za dobré stravování.

Besídka maminkam

(Zuzana Šabatová, 9. 5. 2013 19:53)

Moc děkuji za krásnou besídku a pěkné přivítání paní uč.Marcelky,které mě až dojalo.Došlo mi,že zachvilku půjde dcera naposled do školky a začnou nám povinosti ve škole.Uteklo to jako voda:-(
Děkuji za objetavou práci učitelek.

Vítání jara

(Jana Fejová, 4. 4. 2013 20:09)

Opět musím pochválit Paní učitelky a jejich příbuzné za pěknou procházku ke kostelu plnou zajímavých zastávek s úkoly a doufáme, že ta paní Zima už opravdu usne, Jaro se konečně vyhrabe s těch naducaných peřin a k tomu mu samozřejmě pomůže sluníčko, které děti dnes malovali. Moc děkuji, bylo to fajn a myslím, že děti si to užili dosyta i s tím velkým překvapením s koníky nakonec.

Re: Vítání jara

(Zuzka Krassková, 6. 4. 2013 20:32)

Děkujeme a též doufáme, že se nám společně vydařilo probudit jaro a od pondělí k nám dorazí.
Za učitelky MŠ SLUNÍČKO Zuzka Krassková

návrh zasílání novinek

(Mia Magenheimová, 27. 2. 2013 23:58)

Bylo by fajn, kdyby bylo možné zasílat info o novinkách z tohoto webu mailem...

Re: návrh zasílání novinek

(Z. Krassková, 6. 3. 2013 21:11)

Zasílání novinek na registrované e-maily je v tomto případě trošku složitější. Po napsání nového článku nelze např. zaškrtnout žádnou volbu, která by umožnila rozeslat info na e-maily, takže zatím o možnosti zasílání novinek neuvažujeme.

vánoční besídka

(Jana Fejová, 18. 12. 2012 19:40)

Dnešní vánoční besídka byla opravdu nádherná, oceňuji práci učitelek jak jsou schopné s dětmi nacvičit takové krásné představení a děkuji i za následné pohoštění u Berušek. Užili jsme si to myslím všichni.

Strašidelná zahrada

(Mia Magenheimová, 31. 10. 2012 22:22)

Děkuji za dcerku i za mě za nádherný prožitek se Strašidelnou zahradou. Příprava musela stát mnoho práce, a to nad limit práce Vás, učitelů. Víla v záři světýlek a s pokladnicí pokladů -nádhera. Stylová hudba. Umělecké dýničky. Děti jednou budou mít na co vzpomínat... Díky.

Re: Strašidelná zahrada

(Zuzka Krassková, 18. 11. 2012 22:46)

Moc děkuji za Váš pozitivní ohlas. Potěši to a povzbudí k další práci.

Pochvala

(Vlasáková, 5. 9. 2012 20:58)

To je dobře, že po tak dlouhé době se dostalo i na rekonstrukci školky. Už se těšíme, až tam za rok taky nastoupíme. Přejeme hodně úspěchů a spokojených dětí.